W miniony weekend 12-13.09.2020 odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Kruszwicy, gdzie Nasi uczniowie walczyli o najlepsze miejsca.
Ada Boczkowska z klasy 8a wraz z koleżanką klubową wywalczyła złoty medal 🥇 w dwójce podwójnej dziewcząt 🚣‍♀️🚣‍♀️
Julia Szczawińska, Dominika Nestorowicz z klasy 8a Amelia Jażdżewska z klasy 7a wraz z dwiema koleżankami  klubowymi zdobyły srebrny medal 🥈 w czwórce ze sternikiem dziewcząt 🚣‍♀️🚣‍♀️🚣‍♀️🚣‍♀️
Bartosz Krysiak z klasy 8a konkurował w bardzo mocno obsadzonej konkurencji co dało mu ścisły finał A💪, gdzie zajął 6 miejsce w jedynce chłopców 🚣
Ryszard Głowienkowski i Kajetan Skalsk z klasy 8a płynąc w dwójce podwójnej chłopców zajęli 7 miejsce 🚣🚣
Julia Zalewska klasa 8a i Marlena Grygiel 7a płynąc wspólnie w dwójce podwójnej dziewcząt zakończyły rywalizację na 12 pozycji 👏 🚣‍♀️🚣‍♀️