17 listopada 2019 roku w Gdańsku odbyły się finałowe zawody POMORSKIEJ LIGII RATOWNICTWA WODNEGO. Pomorska Liga Ratownictwa Wodnego jest jedną z największych tego typu imprez w kraju. W zawodach startują najlepsi zawodnicy z Województwa Pomorskiego, którzy rywalizują w czterech dynamicznych i widowiskowych konkurencjach. Wysoki poziom sportowy i wymagające konkurencje przyciągają również uczestników z innych regionów Polski, dzięki czemu wydarzenie powoli zaczyna zyskiwać wymiar ogólnokrajowy.

W zawodach jako reprezentanci GRW debiutowali uczniowie klas RATOWNICTWA WODNEGO z VI LO:

Klaudia Daniel, Marta Wysocka, Alan Kocięda, Mikołaj Graczyk, Szymon Kreft, Oskar Woźny, Kacper Cieślewicz, Aleksander Murdzia, Kacper Reszpądek.

Zawodnicy z "SZÓSTKI" najlepsze starty zaliczyli w konkurencji SZTAFETA 4x50 METRÓW Z PRZESZKODAMI zajmując:

1 miejsce w kategorii JUNIOREK MŁODSZYCH, 2 miejsce w kategorii JUNIORÓW MŁODSZYCH, 3 miejsce w kategorii JUNIORÓW.

GRATULUJEMY !!!