W dniach 18-26.08.2021 roku w Przywidzu uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w obozie sportowo-rekreacyjnym „Dzieciaki na Kajaki”. Najmłodsi z klas czwartych podpatrywali tych starszych, trenujących w klasach starszych i licealnych.Były zabawy kajakarskie i biegowe oraz moc atrakcji integracyjnych. Dzięki naszej szkole dzieci z klas młodszych wzorem systemu węgierskiego mają możliwość rozwijania motoryczności i równowagi na kajaku już od dziesiątego roku życia .Warto podpatrywać wzorce innych nacji  zwłaszcza, że Węgrzy w tej dyscyplinie są najlepsi na świecie. Wszyscy udowodnili, że żadna pogoda nam nie jest straszna! Kadrę pedagogiczną i szkoleniową obozu charytatywnie pełnił nauczyciel SPMS94 Grzegorz Kwiatkowski oraz absolwent ZSO6 Wojciech Ostrowski! Obóz był dofinansowany ze środków własnych członków klubu  MMKS „Gdańskie Lwy”.