Eliminacje okręgowe XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie

W sobotę 04.03.2023 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje okręgowe XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie, w których uczestniczyli uczniowie reprezentujący następujące szkoły:
II LO w Sopocie,
ZSO nr 7 w Gdańsku
Technikum Łączności nr 4 w Gdańsku
I i XIX LO w Gdańsku.

Uczestnicy eliminacji najpierw zmierzyli się z częścią testową. Należało uzyskać 20 punktów na 30 możliwych, by awansować do następnej fazy zawodów. Druga część eliminacji okręgowych obejmowała odpowiedzi pisemne na pytania z zakresu prawa konstytucyjnego, cywilnego i karnego przesłanych przez Komitet Główny Olimpiady Wiedzy o Prawie.
Komisja Okręgowa zakwalifikowała do zawodów centralnych Hannę Włodarską z II LO w Sopocie, która uzyskała łącznie 41 pkt.
Gratulujemy i liczymy na dobry rezultat w eliminacjach centralnych.
Wyniki pozostałych uczestników:
Igor Grzybowski 37 pkt.
Mateusz Gudaniec 25 pkt.
Cyprian Mrzygłód 16 pkt.
Klara Kowalska 15 pkt.
Agata Żuk 11 pkt.

Komisja Okręgowa Olimpiady Wiedzy o Prawie w Gdańsku:
Magdalena Litwinienko ,Elżbieta Walkiewicz,Dariusz Ostapowicz, Dariusz Szymikowski,
Hanna Szulman-Kudrin

PS. Podziękowania dla Hurtowni Gala i Cukierni Baccate za uatrakcyjnienie wydarzenia.