W dniach 30.04-6.05.2022r. młodzi adepci kajakarstwa z nauczycielem Grzegorzem Kwiatkowskim wyjechali na obóz sportowo-integracyjny do Przywidza. Podczas zgrupowania przepłynęli dziesiątki kilometrów na wodzie, nie tylko na kajakach, ale też smoczych łodziach i deskach SUP. Były też imprezy integracyjne  takie jak: wspólne wyjście na lody, wieczorne gierki planszowe, dyskoteka połączona z karaoke oraz ognisko. Trenerzy poświęcili także sporo czasu na warsztaty profilaktyczne, omówienie regulaminów regat oraz  zasad fair-play w sporcie i życiu codziennym. Obóz organizowany był przez Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego przy współpracy MMKS „Gdańskie Lwy” oraz UKS "6” Gdańsk. Bezpośrednio po obozie nasi uczniowie wyjechali na regaty rozpoczęcia sezonu do Człuchowa, gdzie zdobyli worek medali! Dziękujemy za mile spędzony czas Ośrodkowi Wypoczynkowemu Omega w Przywidzu.

Gratulacje dla naszych uczniów, trenerów i rodziców!