W dniach  29.11.2021 r. -5.12.2021 r.w Gdańsku świętowaliśmy Gdański Tydzień Wolontariatu. W dniu 5.12.2021 r. w Europejskim Centrum Solidarności odbył się wielki finał tygodnia – Gala Laureatów Konkursu Aktywni w Mieście Gdańsk. Tytuł Koordynatora Wolontariatu Roku 2021 otrzymał nasz nauczyciel i trener Grzegorz Kwiatkowski. Popularny „Kwiatek” na co dzień zajmuje się sportami wodnymi takimi jak kajakarstwo, smocze łodzie i pływanie na deskach SUP. Wraz ze swoimi uczniami i wychowankami z Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego oraz Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego nr 94 w Gdańsku udziela się jako grupa wolontariacka  w szeregu imprezach sportowych i kulturalnych w mieście. Organizuje także sam wiele imprez o charakterze charytatywnych między innymi : Charytatywne Regaty Smoczych Łodzi „Nataniel Walcz” , Charytatywny Spływ  Kajakowy „Nataniel Walcz”, czy Regaty i Pikniki Kajakarskie „Gdańskie Lwy-Dzieciom”. Gratulujemy naszemu nauczycielowi i jego wychowankom.