22 maja gościliśmy w naszej Szkole Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdę. Spotkanie odbyło się w auli szkolnej. Była to okazja do osobistego poznania przez uczniów naszej szkoły osoby Ks. Arcybiskupa. Spotkanie zorganizowane było dla chętnych uczniów. Tym bardziej cieszy fakt, że udział uczniów był liczny.

Spotkanie przebiegało w życzliwej atmosferze. Na początku został przedstawiony życiorys naszego Gościa.Później Ks. Arcybiskup przedstawił z własnego doświadczenia czym są misję i jakie są zadania Kościoła w krajach misyjnych. W drugiej części była okazja do zadawania pytań, także tych trudnych. Nasz Gość spokojne i rzeczowo odpowiadał na każde z nich. Szkoda tylko, że czas tak szybko upłynął. Im bliżej końca tym otwartość naszych uczniów stawała się większa, a Ksiądz Arcybiskup koniecznie chciał odpowiedzieć na każde życiowe wątpliwości. Także po zakończeniu oficjalnego spotkania dalej prowadzone były rozmowy. Bardzo cieszymy się z faktu odwiedzin Księdza Arcybiskupa w naszej Szkole.