„Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie. Nie da się więc człowieka zamknąć w granicach jego narodzin i śmierci; jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość”

Antoni Kępiński

Nikolę pożegnamy po raz ostatni w dn.11.05.2021 Mszą Świętą w Kościele p.w. Świętego Jana Bosko przy ul. Gościnnej o g.12.15, a o g.13.30 uroczystością pogrzebową na Cmentarzu Łostowickim.

Rodzina bardzo prosi o uszanowanie prywatności. Na uroczystości pogrzebowej będzie obecna delegacja szkoły ze sztandarem oraz klasa z wychowawcą.

dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, rodzice  VI LO