• W ostatni wtorek listopada uczniowie klas pierwszych wzięli udział w szkolnym konkursie mitologicznym. Licealiści pracowali w trzyosobowych zespołach. Zadania polegały m.in. na: odgadywaniu związków frazeologicznych na podstawie ilustracji, uzupełnianiu krzyżówek z wykorzystaniem kodów QR, rozwiązywaniu quizów za pomocą platformy Kahoot oraz stworzeniu plakatów poświęconych określonym postaciom z mitologii. Dziękujemy wszystkim za udział i dobrą zabawę.
  • W konkursie wzięło udział 38 uczniów! Zwycięska drużyna to przedstawiciele I AA: Iga Biskup, Nikodem Kasiewicz, Julka Werbanowska, którzy wykazali się doskonałą znajomością mitologii i talentem plastycznym. Drugie miejsce zajęli chłopcy z klasy I CC – Miłosz Jan Kaczorowski i Michał Michno. Na trzecim miejscu znalazło się ex aequo 5 drużyn! Gratulujemy zwycięzcom! Wręczenie nagród odbędzie się na apelu podsumowującym pierwsze półrocze.