UWAGA KANDYDACI do VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem:

nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Rekrutacja w systemie trwa od 13 maja 2019.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego lub ukończenia szkoły podstawowej i wyników testu ósmoklasisty, określa preferencje wyboru szkół (można wybrać pięć szkół) w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

- Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji z zachowaniem wskazanych terminów.

- Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

UWAGA dostępny jest osobny panel dla uczniów kończących gimnazjum i uczniów kończących  ósmą klasę szkoły podstawowej.

PROFILE KLAS, TERMINARZ, PUNKTACJA, TESTY SPORTOWE W REGULAMINIE