Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Nauczycielom i wszystkim Pracownikom szkoły
składamy najserdeczniejsze życzenia oraz dziękujemy za Waszą trudną i odpowiedzialną pracę.
Życzymy Wam drodzy Nauczyciele wiary, cierpliwości,
niegasnącego zapału, a przede wszystkim
satysfakcji z pracy zawodowej, oraz uznania
i szacunku ze strony wychowanków.

ZSO 6 Gdańsk :)

tym roku, ze względu na obostrzenia epidemiologiczne, obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej w innej formie. Dyrekcja, wąskie grono nauczycieli i uczniów klas 1-3, obejrzeli na żywo przedstawienie przygotowane przez klasę 2b/s. W tym czasie, pozostała część społeczności szkolnej, mogła oglądać scenkę na ekranach w swoich salach.  Choć oddzielnie, mogliśmy być razem. Na sali teatralnej miał też swój finał konkurs dla klas 1-3 pt.: "Rozpoznaj swoich nauczycieli". Pani wicedyrektor Anna Jundził wręczyła nagrody książkowe za I, II i III miejsce. Wielkie brawa należą się laureatom, bo zadanie było trudne. Nauczyciele jednak troszkę się zmienili od czasu swojego dzieciństwa. Najlepszemu w tym konkursie, udało się prawidłowo połączyć 9 na 20 nazwisk ze zdjęciem - gratulujemy.Po przedstawieniu uczniowie klas 1-3 wręczyli laurki z życzeniami wszystkim pracownikom szkoły a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego - kwiaty.