LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PO SZKOLE PODSTAWOWEJ        

1A          Hanna Szulman-Kudrin                                                HUMANISTYCZNO-PRAWNA

1B          Anna Bryszkowska                                                      DZIENNIKARSKO-ARTYSTYCZNA

1C          Olga Wierszko-Hoffmann                                             BIOLOGICZNO-CHEMICZNA

1D          Milena Sikorska                                                          MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

1E          Tamara Bosovych                                                        RATOWNICTWA WODNEGO

2A          Mariola Pobidyńska                                                      HUMANISTYCZNO-PRAWNA

2B          Joanna Spławska                                                         DZIENNIKARSKO-ARTYSTYCZNA

2C          Anna Bobowska                                                           BIOLOGICZNO-CHEMICZNA

2D          Patryk Pszczółkowski                                                   MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

2E          Natalia Piórczyk                                                           RATOWNICTWA WODNEGO

2F           Mariola Górska                                                            HUMANISTYCZNO-PRAWNA

2G          Agnieszka Butkus                                                         MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PO GIMNAZJUM

2AA        Agnieszka Wierzbicka Bednarek                                   HUMANISTYCZNO-PRAWNA

2BB        Bożenna Sucharska                                                    DZIENNIKARSKO-ARTYSTYCZNA

2CC        Lucyna Jarosz                                                            BIOLOGICZNO-CHEMICZNA

2DD       Mariusz Ambroziak                                                      MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

2EE        Adam Sikorski                                                            RATOWNICTWA WODNEGO

2FF         Martyna Borzyszkowska                                              HUMANISTYCZNO-PRAWNA

3A          Andrzej Czortek                                                          RATOWNICTWA WODNEGO

3B          Dorota Suchocka                                                         HUMANISTYCZNO-PRAWNA

3C          Natalia Grzeszczuk                                                      MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

3D          Katarzyna Tomaszewicz                                               DZIENNIKARSKO-ARTYSTYCZNA