Hanza łączy i to na wielu płaszczyznach!
Dzięki hojności i dobroci firmy Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. nasza szkoła, już niebawem, będzie miała swój sztandar!
Składamy serdeczne podziękowania naszemu Darczyńcy za okazane wsparcie, dzięki któremu możemy zrealizować to przedsięwzięcie i rozpocząć przygotowania do jubileuszu 5 - lecia istnienia szkoły podstawowej, połączonej z 75 - leciem całego zespołu.                  Życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym. Niech kolejne lata będą dla Państwa lukratywne!
Z głębi serca wyrażamy wdzięczność również Pani Urszuli Berendt za przygotowanie projektu sztandaru. Dziękujemy za okazaną dobroć, hojność i życzliwość. Życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Dzięki tak wspaniałym Darczyńcom szkoła zyska sztandar, który podniesie rangę uroczystości szkolnych a także będzie naszą wizytówką poza nią. Już nie możemy się doczekać.