Zima  nie odpuszcza więc młodzi kajakarze z naszej szkoły jeszcze sporo czasu spędzają na siłowni i ergometrach. Tony przniesionych ciężarów, kilometry przebiegnięte w terenie oraz litry potu wylanych na ergometrach powinny przynieść efekt na tegorocznych regatach. Obecnie zajęcia naszej sekcji kajakarskiej, która działa przy naszej szkole od tego roku szkolnego, prowadzone są w dwóch grup zaawansowania:

• grupa młodzików i dzieci klas IV-VI rocznik 2008-2010
  • grupa dzieci klasy III rocznik 2011-2012

Trenerem koordynatorem sekcji kajakarskiej jest nauczyciel naszej szkoły Grzegorz Kwiatkowski.

Młodziczki zaliczyły już pierwsze kilometry na wodzie na nowo zakupionych kajakach i wiosłach. Najmłodsi uczą się „na sucho” jak prawidłowo trzymać wiosło, jak prawidłowo wiosłować oraz bezpiecznie przemieszczać się kajakiem po wodach Martwej Wisły i Opływu Motławy. Nie mogą doczekać się pierwszych zajęciach na wodzie, które ze względu na obostrzenia, planujemy po 10 kwietnia 2021 roku.

Nasze grupy kajakarskie rosną w siłę pod względem sprzętowym, organizacyjnym i osobowym!

Zachęcamy do zapisów dzieci do grup kajakarskich Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego nr 94 w roku szkolnym 2021-22 do klasy VI (nabór uzupełniający do klasy VII) oraz do klasy IV.

Do naszej szkoły można zapisać się każdym momencie, więc może już teraz zostań kajakrzem naszej szkoły.

Dyrekcja Szkoły oraz trener Grzegorz Kwiatkowski serdecznie zapraszają😊