„BIBLIOTEKA SZKOLNA: MOJE SZCZĘŚLIWE MIEJSCE, W KTÓRYM KWITNIE KREATYWNOŚĆ I WYOBRAŹNIA”

Program obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w VI LO październik 2023:

1. Kiermasz ciast 3.10.2023r. wtorek dla Wivine i Romeo.
  2. Konkurs na fotografię zaczytanej klasy. Celem konkursu jest przedstawienie zespołu klasowego czytającego beletrystykę, publikacje naukowe czy nawet podręczniki szkolne. Termin  oddania   wydrukowanego zdjęcia upływa  10.23r.
  3. Prezent dla biblioteki z okazji jej święta.                Krótka forma : wiersz, fraszka o bibliotece. Termin do 23.10.23r.
  4. Historia biblioteki w prezentacji przygotowana przez bibliotekarza , do przedstawienia wszystkim klasom podczas godzin wychowawczych.
  5. Licealiści czytają dzieciom z SP 94 książki o zwierzętach.
  6. Spotkanie autorskie z Maciejem Sobczakiem i podsumowanie konkursu wakacyjnego.
  7. Po 17 października piszemy pierwszy test Wielkiego Maratonu Czytelniczego.

Zapraszam serdecznie

Jolanta Mroczkowska