Z radością informujemy, że grono czytelników biblioteki SPMS nr 94 zasilili uczniowie klasy 1b.

W czwartek 20 stycznia odbyło się w naszej bibliotece uroczyste „Pasowanie na czytelnika”.

Uczniowie wysłuchali treści opowiadania pt. „Kicia Kocia w bibliotece”, opowiadali o swoich doświadczeniach z wizyt w innych bibliotekach, zostali zaznajomieni przez panią Jolę – nauczycielkę bibliotekarkę z zasadami wypożyczania, obchodzenia się z książką oraz normami zachowania się w bibliotece. Przyrzekając przestrzegać regulaminu biblioteki, zostali symbolicznie dotknięci największą z książek, otrzymali w prezencie książkę do czytania wspólnie z rodzicami oraz materiały dodatkowe do nauki czytania pt. „Pierwsze abecadło – wycinaj – rysuj - układaj”, wydanej w ramach kampanii Mała książka – wielki człowiek oraz wypożyczyli swoją pierwszą książkę.

Gratulujemy i zapraszamy dzieci oraz rodziców do jak najczęstszego odwiedzania biblioteki, gdzie można czuć się miło i bezpiecznie:)