W ubiegłym roku w ramach projektu fotograficznego ′′ Różnorodność, która łączy ′′ powstało wiele pięknych kolaży przedstawiających motywy z europejskich miast Hanse. Zachęcamy do  obejrzenia jednego z pierwszych postów „Kamienice”.
Ten projekt fotograficzny z rodzimymi i zbiegłymi młodymi uczestnikami został zrealizowany przez Młodzieżową Szkołę Sztuki Oleileische e.V. przy wsparciu zespołu YouthHansa Brilon. W projektowaniu uwzględniono wiele zdjęć młodych międzynarodowych uczestników z innych miast Hanse. Współorganizatorami są LKD NRW (Krajowa Wspólnota Pracy Kulturalnej Usługi Edukacyjne i Młodzieżowe Szkoły Sztuki NRW e.V.) oraz LKJ NRW (Landesversing Kulturellele Jugendwork NRW e.V.). Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Dzieci, Rodziny, Uchodźców i Integracji Kraju NRW.
Z dumą prezentowane są prace naszego ucznia Antoniego Borsuka, który zakwalifikował się do wystawy międzynarodowej.
Tu można obejrzeć: https://www.facebook.com/hanseheimathandgemacht
Powodzenia i gratulujemy!