W dniach 11-13.06.2021 roku w Wolsztynie odbyły się Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie. W imprezie tej wzięła udział liczna grupa uczniów naszej szkoły reprezentująca gdańskie kluby.

Złote medale zdobyły Sara Święcicka i Sofia Mihulova w kategorii K-2 10000 metrów młodziczek oraz Tymoteusz Dzwonkowski z kolegą klubowym Karolem Wyrwiczem w kategorii K-2 10000 metrów juniorów młodszych. (trener klubowy Krzysztof Dzwonkowski, wychowawca Grzegorz Kwiatkowski)

Niespodziewanym sukcesem było zdobycie podczas tej imprezy brązowego medalu w kategorii dziewcząt w K-1 2000m przez Zosię Maczkowską. Wychowanka trenera Grzegorza Kwiatkowskiego po starcie z najdalszego toru długo goniła zażarcie czołówkę zajmując po szalonym finiszu 3 miejsce.

Trener Grzegorz Kwiatkowski spróbował swoich sił w kategorii weteranów na dystansie 5000 metrów i jak pozostali nasi uczniowie dzielnie walczył do końca.

"Dzieciaki na kajaki"😊

Zajęcia kajakarskie dla chłopców i dziewcząt na naszej przystani przy ulicy Siennickiej 5 odbywają się w Poniedziałki , Środy i Piątki o godzinie 16.00.

Serdecznie zapraszamy!