23 kwietnia reprezentacja klas ratownictwa wodnego wystartowała w I Rundzie Pomorskiej Ligi Ratownictwa Wodnego w Redzie .

Julia Zwara zajęła 1 miejsce w konkurencji 100 m z przeszkodami ,a sztafeta w skaładzie: Julia Łojko,Emilia Studzińska,Paula Stelmaszyk, Julia Zwara zajęła 3 miejsce w konkurencji 4x50 m z przeszkodami .
Pozostali zawodnicy reprezentacji VI LO:Ingmara Milewska,Tymoteusz Myśliwiec, Palina Milankevich, Arseni Kavalevich oraz Piotr Pulkowski zaprzentowali swoje  ratownicze umiejętności, dostarczając emocji rywalom i publiczności.
Warto również dodać,że Otylia Chajęcka, uczennica naszej szkoły zdobyła ze sztafetą z Gdańskiego Ratownictwa Wodnego 1 miejsce w konkurencji 4x50 m pływanie z przeszkodami.
Gratulacje dla wszystkich uczestników!!!