Wioślarze na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

W dniach 8-9 październik w Bydgoszczy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Naszą szkołę reprezentowalo 8 uczniów, którzy wraz z kolegami i koleżankami klubowymi wywalczyli 5 medali. Z kolei w punktacji klubowej nasza reprezentacja zdobyła 2 miejsce.

Pełna lista wyników:

1 miejsce – 4xDz- Nina Brzyszcz, Maja Karwacka, Weronika Prokopiuk oraz koleżanka klubowa

1 miejsce – 4xCh+ nasz absolwent Nikodem Grodzki, Mariusz Kaźmierski, Patryk Ziółkowski wraz z kolegą klubowym oraz sternik Emilia Łukasik

1 miejsce – 4xDZ+ Anna Kuśmider, Nina Brzyszcz oraz koleżanki klubowe i sternik Emilia Łukasik

2 miejsce – 1xDz Anna Kuśmider

3 miejsce – 1xCh absolwent Nikodem Grodzki

4 miejsce – 2xDz Maja Karwacka, Weronika Prokopiuk

5 miejsce 4xch- Patryk Ziółkowski, Mariusz Kaźmierski, Łukasz Jazgarski wraz z kolegą klubowym.

W tym samym czasie odbywały się Mistrzotwa województwa Kujawsko-pomorskiego, gdzie nasi uczniowie zaliczyli także bardzo udane starty.

Lista wyników:

Celina Bulińska wraz Julią Szczawińską zajęły 2 razy 1 miejsce w konkurencji dwójek bez sternika juniorek młodszych.

Marta Mitura, Weronika Szarmacha, Maja Chojaczyk wraz z koleżanka klubową zajęły 3 miejsce w konkurencji czwórek podwójnych bez sternika juniorek młodszych.

Natalia Wincełiwicz, Marelana Grygiel, Wiktoria Kurkowska, Klaudia Maśka 4 miejsce  konkurencji czwórek podwójnych bez sternika juniorek młodszych.

Tymon Konopka, Tymon Topij, Piotr Banasik wraz z naszym absolwentem Krzysztofem Jazgarskim zajęli 3 miejsce w konkurencji czwórek podwójnych bez sternika juniorów młodszych.

Zawonicy w tym samym składzie w konkurencji czwórki ze sternikiem Łukasz Jazgarskim wygrali swój wyścig.

Wszytkim naszym zawodnikom gratulujemy oraz dziękujemy za zapał i zaangażowanie podczas przygotowań do zawodów oraz walkę na zawodach.