12 czerwca na torze regatowym Brdyujście, podczas Mistrzostw miasta Bydgoszczy, uczniowie naszej szkoły zdobyli wór medali.
W konkurencji dwójek chłopców bezkonkurencyjni okazali się Krzysztof Jazgarski, w parze z Bartoszem Krysiakiem.
Równą formę zaprezentowały w czwórce podwójnej Amelia Jażdżewska, Natalia Wincełowicz, Marlena Grygiel oraz Nina Brzyszcz ponownie wygrywając w ogólnopolskich regatach.
Udany debiut w regatach zaliczyły Weronika Prokopiuk oraz Ania Kuśmider, które wygrały w konkurencji dwójek podwójnych dziewcząt. Na najniższym stopniu podium znalazła się Julia Zalewska wraz z koleżanką klubową z UKS 6.
Pozostała grupa zawodników zbierała cenne doświadczenie podczas startów, które miejmy nadzieję zaowocuje podczas kolejnych regat.
Gratulacje dla wszystkich zawodników!!!
Czekamy na kolejne sukcesy w sezonie:)