Worek medali naszych uczniów podczas Mistrzostw Polski w Maratonie Kajakarskim

W dniach 19-20 września 2020 roku w Sztumie odbyły się Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakarskim.Uczniowie klasy 8b (wychowawca/trener szkolny Grzegorz Kwiatkowski) zdobyli w tych mistrzostwach przysłowiowy „worek medali”. Złote medale zdobyli Tymoteusz Dzwonkowski w kategorii K-1 12,8km młodzików 2006 oraz Sara Święcicka w kategorii K-1 9,6km młodziczek 2007.W kategorii K-2 9,6km młodziczek Nikola Wasiak i Sofia Mihulova zdobyły srebrne medale a Jakub Garbacki z kolega klubowym Karolem Wyrwiczem w kategorii K-2 12,8km młodzików zdobyli srebrne medale. Ciekawostką jest to, że  tylko te medale wystarczyłyby do zdobycia przez klub naszych uczniów drugiego miejsca w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski w Maratonie Kajakarskim. Trenerem klubowym naszych medalistów jest tata Tymka- Krzysztof Dzwonkowski.

Gratulujemy naszym uczniom, trenerom oraz nauczycielom tak imponującego wyniku !!!