WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO „FOX”

W konkursie, który odbył się w naszej szkole 3 marca 2020 r. wzięło udział 24 uczniów z I-III klas liceum.

Najwyższą ilość punktów w szkole i największą ilość punktów w kategorii LIONS (klasy I liceum)

otrzymała Maja Średniawa z kl. 1 G.

Wynik ten uplasował Maję w gronie uczestników konkursu, którzy zajęli III miejscu w kraju!

II miejsce w szkole i I miejsce w kategorii Eagles (klasy II i III liceum) otrzymał Przemek Niewiadomski z kl. II b

III miejsce w szkole i II miejsce w kategorii Eagles (klasy II i III liceum) otrzymała Małgorzata Kurczewska z kl. II d

IV miejsce w szkole i II miejsce w kategorii Lions (klasy I liceum) otrzymała Daria Kurczyńska z kl. I bb

V miejsce w szkole i III miejsce w szkole w kategorii Lions (klasy I liceum) otrzymała Dorota Czerwińska z kl. I e.

Dla porównania w powiecie Gdańsk:

- w kategorii Lions (klasy I liceum/technikum) pod względem najwyższego wyniku zajęliśmy II miejsce zaraz po Technikum Łączności,  przed ZSO 12, Technikum TEB i LO Nr 15!

- w kategorii Eagles (klasy II i III liceum/technikum oraz IV technikum) pod względem najwyższego wyniku zajęliśmy III miejsce zaraz po Technikum Łączności, minimalnie słabszym wynikiem niż ZSO 12 i przed LO Nr 7 i Technikum TEB.

- w kategorii Eagles (klasy II i III liceum/technikum oraz IV technikum) pod względem ŚREDNIEGO wyniku wszystkich uczestników zajęliśmy IV miejsce za LO Nr 7, Technikum Łączności, ZSO Nr 12 i przed i Technikum TEB.

- w kategorii Lions (kl. I liceum/technikum) pod względem ilości uczestników pobiliśmy wszystkie szkoły i zajęliśmy I miejsce przed ZSO 12, LO Nr 15, Technikum Łączności i Technikum TEB.

-  w kategorii Eagles Lions (kl. I, II, III liceum/technikum i IV liceum) pod względem ilości uczestników zajęliśmy III miejsce zaraz po ZSO 12,  Technikum Łączności, a przed Technikum TEB i LO Nr 7.

Serdecznie gratulacje!