Zażyj wolności - finał projektu - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 (Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego nr 94, VI Liceum Ogólnokształcące)

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 6:
VI Liceum Ogólnokształcące im.Obrońców Helu
SP Mistrzostwa Sportowego 94 im.Hanzy
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 6

22.11.2018

To sportowiec, mistrz świata w podwójnym Ironman (7,6 km pływania, 360 na rowerze, 84,39 km biegu). Jednak przede wszystkim jest żywym przykładem na to, że nie ma takiego dna, od którego nie można się odbić.             

Film i książka „Najlepszy” opowiada o jego życiu – historii wzlotów i upadków. Jako młody chłopak, po latach uzależnienia narkotyków WYGRAŁ wyścig o samego SIEBIE.

Zanim porozmawiamy z Mistrzem będziemy mieli okazję obejrzeć fabularny film opowiadający historię jego życia, wyreżyserowany przez Łukasza Palkowskiego, twórcę m.in. filmu "Bogowie" i serialu „Belfer”. „Najlepszy” został nagrodzony m.in. przez publiczność podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2017 roku. Po projekcji odbędzie się spotkanie z Jerzym Górskim i czas na pytania od publiczności. Wstęp na film oraz spotkanie jest bezpłatny.

TERMIN PROJEKCJI:

26.11.2018, godz.17.30, sala NOT w Gdańska, ul. Rajska 8a

Projekcja dla młodzieży, rodziców (link do filmu i kod szkoły wysłane zostały rodzicom przez wychowawców na pocztę GPE), nauczycieli, wychowawców, trenerów, uczniów naszej szkoły, gości, wszystkich którzy chcą zobaczyć film i spotkać się z Jerzym Górskim.

27.11.2018, godz.12.30, sala NOT w Gdańska, ul. Rajska 8a

Projekcja dla młodzieży  szkół ponadpodstawowych i spotkanie z Jerzym Górskim- zorganizowane wyjścia klas                         z wychowawcą

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ

Rodzice- macie link i kod szkoły na swojej poczcie GPE, bądź prosimy o skontaktowanie się z wychowawcą

Uczniowie- Ci, którzy nie skorzystają ze spotkania 27.11.- wyjście z klasą, proszę logować się na 27.11, g.17.30

Nauczyciele- proszę się logować na podany link z użyciem kodu szkoły

Goście- bilety do odbioru u pedagog p. B. Jarosz lub psychologa p. K. Grecka

powrót do góry