UDAŁO SIĘ !!!

Nasze starania zostały docenione!


szkola-przyjazna-dla-sprawiedliwego-handlu-edukacja-prawna-66831.jpg [miniatura]szkola-przyjazna-dla-sprawiedliwego-handlu-edukacja-prawna-79758.jpgszkola-przyjazna-dla-sprawiedliwego-handlu-edukacja-prawna-79756.jpg szkola-przyjazna-dla-sprawiedliwego-handlu-edukacja-prawna-79757.jpg


Ale właściwie o co chodzi? VI LO zostało SZKOŁĄ PRZYJAZNĄ DLA SPRAWIEDLIWEGO HANDLU! Spełniliśmy 5 kryteriów. Obejrzyjcie klip w którym można zobaczyć nasze działania na rzecz Sprawiedliwego Handlu. Liczymy, że naszą ideą zarazimy wiele szkół i placówek oświatowych Gdańska. Bycie "PIERWSZYM" ZOBOWIĄZUJE, nie porzucamy idei nawet w czasach zarazy. Wkrótce obchody światowego dnia Sprawiedliwego Handlu, SPĘDŹMY JE WIRTUALNIE RAZEM!!! Już niedługo więcej informacji, BĄDŹMY W KONTAKCIE!!!


Ostatnia prosta
Jak zapewne pamiętacie  społeczność szkolna VILO od zawsze dba o zrównoważony rozwój i szeroko pojętą edukację globalną. Pdejmuje wiele działań: edukuje  rodziców, organizuje  konferencje i seminaria czy włącza uczniów SP 94 poprzez warsztaty do lepszego rozumienia tego co wokół nas ;wielu dziedzinach i obszarach; w ramach innowacji pedagogicznych oraz zajęć lekcyjnych czy też popołudniowych.

    

  Od wielu miesięcy staramy się uzyskać Tytuł Szkoły Przyjaznej dla Sprawiedliwego Handlu. Złożyliśmy raport- czekamy na informację zwrotną.
Trzymajcie za nas kciuki!!!!
Ps. będziemy informować na bieżąco
Pozdrawiam
Straż Fair Trade VILO