KONKURS MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

W konkursie wzięli udział wszyscy chętni uczniowie z klas od 1 do 8. Książki, z których mieli czytać fragmenty, uczniowie wybrali sami z określonego poziomu na 2 tygodnie przed rozgrywkami. Mogli ćwiczyć czytanie na głos indywidualnie w domu lub w obecności nauczyciela bibliotekarza, który udzielał odpowiednich wskazówek. Konkurs odbył się 11 kwietnia w bibliotece szkolnej. Kandydaci reprezentowali następujące klasy: 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 5b, 7a i 8b. Komisja konkursowa (pani Milena Sikorska, pani Jolanta Mroczkowska i pani Jolanta Rusinowicz) przyznawała w każdej klasie:

I miejsce – tytuł Mistrza pięknego czytania oraz II miejsce (wicemistrza).
Nagrody książkowe otrzymali mistrzowie a wicemistrzowie różne upominki-gadżety; pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa i nagrody pocieszenia. Wszystkie nagrody ufundowała Rada Rodziców, za które serdecznie dziękujemy:)

Wyniki konkursu:

klasa 1a I miejsce Adam Grzona, II miejsce: Helena Liszewska
i Mikołaj Kraskowski

klasa 1b I miejsce Amelka Kamińska (jedyna uczestniczka klasy)
klasa 2a I miejsce Janek Kapitsa, II miejsce Robert Maszota
klasa 2b I miejsce Anastasija Fedorchuk, Wiktoria Osuch i Michał Burzyński

klasa 3a I miejsce Staś Najmowicz i Ania Politowicz, II miejsce Tomek Gutowski

klasa 3b I miejsce Amelka Bieszk i Kamila Chekel
klasa 4a I miejsce Zosia Wolińska, II miejsce Basia Maczkowska
klasa 5b Alicja Strączyńska, II miejsce Nelly Flont.
klasa 7a i 8b I miejsce Polina Flont z 8b, II miejsce Zosia Maczkowska z 7a.

Gratulujemy!