KONSULTACJE NAUCZYCIELI 2023/2024 |
||
|
Dzień |
Godzina |
Abramska Małgorzata |
wtorek |
11:40 – 12:25 |
Ambroziak Mariusz |
Poniedziałek |
12:45 – 13:30 |
Angel Maria |
poniedziałek |
11:40 – 12:25 |
Berazniova Volha |
poniedziałek |
7.10 - 7.55 |
Bielińska Alina |
poniedziałek |
11:40-12:25 |
Biernacki Dariusz |
czwartek |
9.50 - 10.35 |
Bilińska-Miszczyszyn Joanna |
wtorek |
12.30 – 13.15 |
Birukowicz Janusz |
Poniedziałek |
10.45-11.40 |
Bobowska Anna |
poniedziałek |
15.35-16.20 |
Bosovych Tamara |
wtorek |
15:25 – 16:10 |
Bryłkowska Alicja |
środa |
11.40 - 12.25 |
Bryszkowska Anna |
wtorek |
11.40 - 12.25 |
Butkus Agnieszka |
środa |
8.55 - 9.40 |
Czortek Andrzej |
środa |
12.45-13.30 |
Dadasiewicz Anna |
czwartek/ co drugi tydzień |
7:00 |
Dec- Rajczyk Klaudia |
piątek |
10.45-11.30 |
Dębski Sebastian |
środa |
10.45-11.30 |
Dzwonkowski Krzysztof |
Poniedziałek |
13:45-14:25 |
Górka Adrian |
Czwartek |
11:40-12:25 |
Górska Mariola |
Poniedziałek |
11:40-12:25 |
Grączyńska Żaneta |
Wtorek |
8.10 - 8.55 |
Grecka-Bączkowska Katarzyna |
Środa |
7.15 - 8.00 |
Groenwald-Pawelec Julita |
Wtorek |
11.40-12.25 |
Grzeszczuk Natalia |
Czwartek |
10.45-11.30 |
Grześkowiak Karolina |
czwartek |
10:45-11:30 |
Hińcza Łukasz |
Czwartek |
13:45-14:30 przystań |
Humięcka Agnieszka |
Środa |
10:45-11:30 |
Jackowicz-Korczyński Jan |
Czwartek |
13:45 – 14:30 |
Jarocki Michał |
Piątek |
10.45 - 11.30 |
Jarosz Bogumiła |
Piątek |
9.45- 10.30 |
Jarosz Lucyna |
Czwartek |
8:00- 8:45 sala 216 |
Jujka Danuta |
Środa |
10:45– 11.30 pokój nauczycielski |
Jundziłł Anna |
środa |
10:45-11:30 co drugi tydzień s.213 |
Jundziłł Marta |
wtorek |
16.45-17.00 |
Kilian Wiesław |
Piątek |
13:45-14:30 |
Kokoszka Dorota |
wtorek |
12:45-13:30 |
Koniecko Remigiusz |
czwartek |
14.30 - 15.15 |
Korpus-Piskorska Renata |
piątek |
8.00 - 8.45 |
Krawczyk Agnieszka |
środa |
8.55 - 9.40 |
Kot Beata |
poniedziałek |
15.25 - 16.10 |
Kwiatkowski Grzegorz |
Środa |
12.30-13.15 |
Lenkiewicz Lidia |
środa |
9.50 - 10.35 |
Lewandowski Robert |
Piątek |
15:30 – 16:15 |
Lubański Janusz |
wtorek |
14.40 - 15.00 |
Ludka Tomasz |
poniedziałek |
7.00 - 8.00 |
Łukaszewicz-Gniotyńska Małgorzata |
piątek |
13.45 - 14.30 |
Łukjanow Małgorzata |
czwartek |
10.45 -11.45 |
Majkowski Mateusz |
poniedziałek |
13:45-14:30 |
Mossakowski Mateusz |
środa |
14.40 - 15.25 |
Mroczkowska Jolanta |
poniedziałek |
7:15 – 8:00 |
Myszk Monika |
piątek |
8:55 – 9:40 |
Nowik Monika |
piątek |
7.00 - 7.45 |
Olkiewicz Magdalena |
środa |
7:15 - 8:00 |
Opoczyńska Barbara
|
piątek |
12.25-13.10 |
Orzołek Iwona |
środa |
8:55-9:40 |
Osowski Wojciech |
wtorek |
10.45 - 11.30 |
Ostapowicz Dariusz |
Środa |
11.40 - 12.25 |
Ostrowski Wojciech |
wtorek |
12:45-13:30 |
Paluch Justyna |
poniedziałek |
12:45 – 13:30 |
Pastuszka Anna |
czwartek |
12.45 - 13.30 |
Petrykowski Andrzej |
Wtorek |
17:10 – 17:55 |
Piątkowska-Dobrzycka Katarzyna |
poniedziałek |
13.45 - 14.30 |
Piekarska Monika |
piątek |
7.10 - 7.55 |
Piskorska- Korowicka Bogumiła |
czwartek |
11.40-12.25 |
Piórczyk Natalia |
wtorek |
12.45-13.30 |
Przewoźna Anna |
wtorek |
13:45-14:30 |
Pszczółkowski Bartosz |
Piątek (przystań |
11:40-12:25 |
Pszczółkowski Patryk |
Wtorek (przystań) |
12:46-13:30 |
Reichel Bartosz |
poniedziałek |
15:35-16:20 |
Rudzka Alicja |
poniedziałek |
9:50 - 10:35 |
Rusinowicz Jolanta |
środa |
14.00 - 14.45 |
Rutkowska Joanna |
Wtorek |
13:30-14:30 |
Rychlicki Michał |
poniedziałek |
14.30-15.30 przystań |
Saidowska Aleksandra |
piątek |
09:50-10:35 |
Sikorska Milena |
poniedziałek |
13:45-14:30 |
Sikorski Adam |
środa |
12:30-13:30 |
Słomion Beata |
wtorek |
8.00 - 8.45 |
Spławska Joanna |
poniedziałek |
13.30- 14.30 |
Sucharska Bożenna |
środa |
8.00 - 8.45 |
Suchocka Dorota |
Wtorek Środa |
7.30 - 8.00 7.30 - 7.45 |
Szczepankiewicz Kamila |
czwartek |
12.30 - 13.30 |
Szulman-Kudrin Hanna |
Czwartek |
11.30-12.30 |
Szymikowski Dariusz |
czwartek |
9.40-10.40
|
Tomaszewicz Katarzyna |
czwartek |
12;45-13;30 |
Tucka Magdalena |
poniedziałek |
9:50 – 10.35 |
Warchoł Adam |
Środa |
12:45-13:30 |
Warchoł Małgorzata |
wtorek |
13:30-14:15 |
Wierszko-Hoffmann Olga |
wtorek |
15.30-16.15 |
Wiśniewska Paulina |
Środa |
12.45-13.30 |
Władek Adam |
poniedziałek |
17.10 (co drugi tydzień) |
Wołejko-Wołejszo Hanna |
czwartek |
13:30-14:00 |
Wosińska Stelter Ewa |
poniedziałek |
8.00 - 8.45 |
Woźniak Urszula |
piątek |
812:45-13:30 |
Wróblewska Iwona |
czwartek |
7.00-8.00 |
Zawalska Aldona |
piątek |
9.50-10.35 |
Żbikowska Anna |
piątek |
12.45-13.30 |