Zimowych półkolonii 2022 organizowanych
w Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego nr 94 im.Hanzy w Gdańsku

ORGANIZACJA ZAJĘĆ

1. Organizatorem zimowych półkolonii 2022 jest SPMS nr 94 im. Hanzy w Gdańsku.
  2. Termin i liczbę uczestników półkolonii przedstawia poniższa tabela:

Turnus

Godz.

grup

uczestników

opiekunów

14.02.-18.02.2022r.

4 dla klas 1-3

do 15 os. w grupie

4

2 gupy dla kl. 4-8

do 20 osób w grupie

2

1. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w grupach liczących maksymalnie w kl.1-3 -15 uczestników a w kl. 4-8 – 20 uczestników.
  2. Uczestnikami półkolonii mogą być wyłącznie uczniowie klas Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego nr 94 im. Hanzy w Gdańsku.
  3. W ramach półkolonii będą prowadzone zajęcia sportowe,
    krajoznawcze oraz gry i zabawy integracyjne.
  4. Zimowe półkolonie 2022 są bezpłatne. Rodzic zobowiązuje się do pokrycia cen biletów wstępu do odwiedzanych w czasie półkolonii, miejsc. Szczegóły zostaną podane po zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie.
  5. Obiady i ich cena uzależnione są do ilości zainteresowanych osób.

1. Rekrutacja na półkolonie odbywa się w dniach 25 stycznia – 05 lutego 2022r.
  2. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest:
  • zapoznanie się i akceptacja regulaminu półkolonii,
  • wysłanie na adres sekretariatu szkoły w terminie do 05 lutego 2022 r. prawidłowo i czytelnie (drukowanymi literami lub komputerowo) wypełnionej Karty kwalifikacyjnej uczestnika półkolonii w SPMS nr 94 (Załącznik nr 1)
  • pozytywna opinia komisji rekrutacyjnej.
  1. Gdy liczba chętnych będzie większa od liczby miejsc, o przyjęciu na półkolonie decydować będą poniższe kryteria:
  • Oboje rodzice dziecka są osobami pracującymi
  • Rodzic/opiekun dziecka jest pracownikiem służb zaangażowanych w walkę z pandemią Covid-19
  1. O zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie rodzic zostanie poinformowany pocztą elektroniczną.

ZAŁĄCZNIKI:
1. Karta kwalifikacyjna uczestnika Zimowych półkolonii (Załącznik)