UWAGA!!! Rekrutacja 2023/2024 na stronie:

Wnioski o przyjęcie do szkół ponadpodstawowych

• od 15 maja 2023 do 30 maja 2023 godz.15.00 – termin składania wniosków do szkoły ponadpodstawowej dwujęzycznej, oddziału dwujęzycznego, oddziału międzynarodowego, oddziału przygotowania wojskowego w szkole ponadpodstawowej, oddziałów wymagających od kandydatów szczególnych indywidualnych predyspozycji, a także szkół i oddziałów prowadzących szkolenie sportowe w szkołach ponadpodstawowych.

(KLASY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO I RATOWNICTWA WODNEGO)

• od 15 maja 2023 do 20 czerwca 2023 godz.15.00 – termin na złożenie wniosku w systemie - do szkoły pierwszego wyboru.

Terminy uzupełnienia wniosków

Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej należy uzupełnić w szkole pierwszego wyboru:

• do 12 lipca 2023 r. – o świadectwo ukończenia szkoły i zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych ogłoszone zostaną 19 lipca 2023 r.  godz. 13.00

Potwierdzenie woli przyjęcia do szkoły ponadpodstawowej

Od 20 do 26 lipca 2023 w szkole, do której kandydat został zakwalifikowany należy potwierdzić wolę przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego. Należy to zrobić, jeśli dokumenty te nie zostały złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej. W przypadku szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe chodzi również o zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu oraz odpowiednio orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami i orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem.

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych ogłoszone będą 27 lipca 2023 r. do godz. 14.00

NASZA OFERTA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

PROFILE KLAS